1ste inschrijving ?

Contacteer ons

Onze hoofdzetel:

Mechelen
Coördinaten
Adres : Hoogstratenplein 1 , 2800 Mechelen
Telefoon : 015 28 90 90
Fax : 015 20 96 66
Contact : info@vnz.be
 
 
Contacteer al onze diensten telefonisch of per mail
Administratie 015 28 90 90 info@vnz.be
Arbeidsongeschiktheid 03 491 09 88 arbeidsongeschiktheid@vnz.be
Betaling leden (terugbetaling doktersattesten) 03 491 09 70 gezondheidszorgen@vnz.be
Derde Betalers 03 491 09 75 tarificatie@vnz.be
Dienst voor gezinszorg 03 491 86 55 sociaal.centrum@vnz.be
Hospitalisatieverzekering 015 36 90 40 hospitalisatie@vnz.be
Hulp in het buitenland +32 2 272 09 00 assistance@mutas.be
Jeugdtip 053 76 99 88 info@jeugdtip.be
Ledenbeheer (wijziging adres, statuut, siskaarten) 015 36 90 40 ledenbeheer@vnz.be
Ledenverdediging MUJA 03 491 86 50 sociale.dienst@vnz.be
Medische dienst (aanvragen medisch adviseur) 03 491 09 85 goedkeuringen@vnz.be
Ongevallen 015 36 90 55 ongevallen@vnz.be
Poetsdienst 03 491 86 56 sociaal.centrum@vnz.be
Sociale Dienst 03 491 86 50 sociale.dienst@vnz.be
Thuisoppas zieke kinderen 0800 62 009
Thuisverpleging 078 15 20 12
Uitkeringen 03 491 09 80 uitkeringen@vnz.be
Uitleendienst en personenalarm 078 15 98 15 uitleendienst@vnz.be
Voorhuwelijkssparen 015 36 90 50 voorhuwelijkssparen@vnz.be
Ziekenvervoer (zittend) 0800 95 113
Ziekenvervoer (liggend) 105
Zorgverzekering 03 491 86 60 zorgverzekering@vnz.be

Contact