Menu

Hoofdkantoor & diensten

Hoofdzetel Mechelen

Hoogstratenplein 1
2800 Mechelen
Tel. 015 28 90 90
info@vnz.be

Wij zijn telefonisch bereikbaar van maandag tot en met donderdag van 8.30 tot 17 uur en op vrijdag van 8.30 tot 12 uur.

Administratieve zetel Lier

Antwerpsestraat 145
2500 Lier

Diensten

Algemeen onthaal
(elke werkdag 8.30-17.00; op vrijdag tot 12.00)
015 28 90 90 info@vnz.be
Arbeidsongeschiktheid
(aangifte ziektes en controles)
03 491 09 88 arbeidsongeschiktheid@vnz.be
ComfoPlus
(uitleendienst, thuiszorgwinkel en personenalarm)
03 292 21 60 info@comfoplus.be
Dienst Maatschappelijk Werk
(sociale dienst)
03 491 86 50 dmw@vnz.be
Gezinszorg en poetsdienst 03 491 86 67 sociaal.centrum@vnz.be
Gezondheidszorgen
(terugbetalingen, verschillenstaat, …)
03 491 09 70 gezondheidszorgen@vnz.be
HospiPlus
(hospitalisatieverzekeringen, MaxiPlan en TandPlus)
053 76 99 79 info@hospiplus.be
Mutas
(hulp in het buitenland)
+32 2 272 09 00 assistance@mutas.be
Krunsj
(jongerenvakanties)
053 42 11 00 info@krunsj.be
Ledenbeheer
(wijziging gezin, adres, bestelling klevers, …)
015 36 90 40 ledenbeheer@vnz.be
Ledenverdediging MUJA 03 491 09 70 muja@vnz.be
Medische dienst
(aanvragen adviserend arts)
03 291 08 70 goedkeuringen@vnz.be
NZ Vakanties 0800 95 180 info@nzvakanties.be
Ongevallen 015 36 90 55 ongevallen@vnz.be
Thuisoppas zieke kinderen 0800 62 009
Uitkeringen 03 491 09 80 uitkeringen@vnz.be
Vlaamse sociale bescherming
(zorgbudgetten, mobiliteitshulpmiddelen en financiering ouderenzorg)
03 491 86 60 info@neutralezorgkas.be
Voorhuwelijkssparen 015 36 90 50 voorhuwelijkssparen@vnz.be
Ziekenvervoer 078 15 95 95 (liggend: 105)

Vragen? Stel ze gerust!

    Voornaam:

    Familienaam:

    Rijksregisternummer:

    Straat en nummer:

    Postcode:

    Stad/gemeente:

    E-mail:

    Telefoon/gsm:

    Stel je vraag: